okładka mini

„10 największych błędów popełnianych podczas wypraw na Kazbek…”
Zamów ebooka o strategii i logistyce wypraw na Kazbek już teraz!

Zamów ebooka

10 największych błędów popełnianych podczas wypraw na

Kazbek

strategia i logistyka wyprawy,
która zakończy się sukcesem
kazbek

Dołącz do ekipy

GÓRSKICH ŚWIRÓW

i otrzymaj checklistę, w której znajdziesz wszystko to, co trzeba spakować na wyprawę na Kazbek!

>> KOMPENDIUM wiedzy o Kazbeku <<

Jak ubrać się na atak szczytowy?           Jakie buty są odpowiednie?

Gdzie w Kazbegi można kupić gaz, mapę
i liofilizaty?

Jak, gdzie i za ile wynająć konie do transportu bagaży do Stacji Meteo?

Kiedy na Kazbeku jest najbardziej stabilna pogoda i największa szansa na zdobycie szczytu?

Jak nie zachorować na chorobę wysokogórską? Brać Diuramid?

Jak trenować przed wyprawą?

Jak przejść przez lodowiec Gergeti,
aby nie wpaść w żadną szczelinę?            
GPS jest przydatny?

Ile kosztuje wynajęcie sprzętu?
Kiedy i gdzie go rezerwować?

Które ubezpieczenie gwarantuje akcje ratunkową lokalnych służb?

Spać w namiocie czy w Stacji Meteo?

Jaką kartę SIM kupić, aby mieć zasięg        
w trakcie wyprawy?

Co jeść i ile pić podczas wyprawy,              
aby organizm się dobrze regenerował? 

tablet

W Twojej głowie pojawił się pomysł wejścia na Kazbek? Super! Jestem pewna, że to będzie przygoda Twojego życia! Pomysł jest, ale co dalej? Nie wiesz od czego zacząć? Masz tak dużo informacji, że trudno Ci wybrać te, którym można zaufać? To będzie pierwszy tak wysoki szczyt w Twojej górskiej karierze? Ostatni wypad w góry wysokie zakończył się dla Ciebie chorobą wysokościową? Odkładasz przygotowania na ostatnią chwilę licząc na to, że zdążysz? Chcesz mieć pewność, że Twoja wyprawa zakończy się sukcesem?

 

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W moim ebooku znajdziesz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, które pojawiają się podczas przygotowań do wyprawy na Kazbek, rady i wskazówki, które sprawią, że idealnie zaplanujesz strategię i logistykę swojej wyprawy na ten najpopularniejszy kaukaski pięciotysięcznik, opis całej trasy – od lotniska w Polsce po szczyt (i z powrotem!), a także analizę 10 najczęściej popełnianych błędów podczas wypraw na Mkinwarcweri*. Popełnienie każdego z tych błędów uniemożliwia zdobycie szczytu, a co gorsza – może spowodować utratę zdrowia lub nawet życia. Lepiej się uczyć na cudzych błędach, prawda? W tym ebooku szczegółowo omawiam KAŻDY element wyprawy na Kazbek, więc po jego lekturze będzie dla Ciebie jasne nie tylko to, co podczas wyprawy na Kazbek trzeba robić, ale również to, czego nigdy robić nie możesz. W bonusowym rozdziale znajdziesz rady od dziesięciu popularnych podróżniczek i podróżników, którzy wyprawę na Kazbek mają już za sobą. Poznasz patenty, które sprawiły, że zdobyli szczyt. Nie marnuj czasu na przetrząsanie internetu i segregowanie fake newsów, których w temacie Kaukazu jest tak wiele. Mój ebook to KOMPEDIUM wiedzy o Kazbeku, które powstało na bazie wieloletniego doświadczenia oraz kilkuset zorganizowanych wypraw. Informacje w nim zawarte sprawdzą się zarówno podczas wyprawy zorganizowanej przez agencję górską lub biuro turystyczne, jak i podczas wyprawy indywidualnej. To wiedza, która oszczędzi Twój czas, nerwy i zagwarantuje SUKCES każdej wyprawie!

 

 

*Mkinwarcweri, czyli Lodowy Szczyt, to gruzińska nazwa Kazbeku.

TEN EBOOK TO PLIK W FORMACIE PDF

TYLKO TAKI FORMAT POZWOLIŁ MI ZACHOWAĆ PEŁNĄ JAKOŚĆ PLIKU ORAZ ZASTOSOWAĆ OCHRONĘ ZNAKIEM WODNYM

164

strony 

17

ikonografik

6

checklist

83

zdjęcia

Ten ebook nie jest powieleniem informacji dostępnych w innych miejscach, a autorskim tekstem opartymi na moim wieloletnim doświadczeniu i know-how mojej agencji górskiej, która jest najlepszą agencją górską w Gruzji. To nie kolejny przewodnik pisany przez kogoś, kto nigdy nie był w opisywanym miejscu czy „lanie wody” tylko po to, aby zapełnić kolejne strony. To przepis na udaną wyprawę i wiedza o Kazbeku, która pochodzi z samego źródła.
ikona

Każdy z błędów jest rozłożony na czynniki pierwsze i szczegółowo opisany. Ebook napisany jest w bardzo przyjemny i przejrzysty sposób. Przekazywane wskazówki i rady są bardzo praktyczne i rzeczowe, a stosowanie się do nich z pewnością zwiększy szanse na zdobycie szczytu. Dopełnieniem całości są ciekawe zdjęcia i grafiki pobudzające wyobraźnię oraz pokazujące realia wyprawy na Kazbek.

Tomek i Ela, autorzy bloga „Górska Przygoda”

ikona

Mnóstwo inspiracji, wiele praktycznych porad i gotowych rozwiązań. Uczestniczyłam w prelekcjach Ewy, dużo czytałam o wejściach na Kazbek, przetestowałam swoje ciało na wysokościach podczas trekkingu do EBC i myślałam, że wiem już wystarczająco dużo by stanąć na szczycie Kazbeku. Jakie było moje zdziwienie, kiedy czytając tego ebooka odkryłam, o ilu rzeczach jeszcze nie wiedziałam.

Anita – Mama na szczycie

ikona

Czy kiedykolwiek uda mi się stanąć na wierzchołku pięciotysięcznika? Nie wiem. Jest mnóstwo czynników, które mogą to uniemożliwić. Po przeczytaniu tego ebooka jestem ich świadoma. Ewa nie napisała go po to, aby zniechęcać, tylko właśnie by dać kopa do działania. Niewiarygodne, ile w tym ebooku mieści się informacji na temat samych gór i przygotowań do wypraw. I to nie tylko na pięciotysięcznik.

Magdalena – Szczęśliwy Włóczykij

ikona

Nie spotkałem jeszcze do tej pory tak dobrze przygotowanego materiału obejmującego wszelkie aspekty przygotowania do wyprawy na Kazbek, czy w ogóle w góry wysokie. Ebook obejmuje wszystkie aspekty przygotowań w zakresie kondycji fizycznej, żywienia, sprzętu czy logistyki całej wyprawy. Informacje w nim zawarte poparte są żywymi przykładami działającymi na wyobraźnię. W trakcie czytania czułem się jak na briefingu przed wyprawą. Ewa punkt po punkcie omawia wszystkie niezbędne elementy wyprawy. Ebook ma jeszcze jeden duży walor – zawarte opinie, rady i relacje wielu innych osób, które wchodziły już na Kazbek, dzięki którym można sobie całą wyprawę jeszcze lepiej wyobrazić.

Wojtek Warzecha – Z plecakiem bez biura

TEGO EBOOKA KUPISZ TYLKO TU I NIGDZIE INDZIEJ.

10 zł ze sprzedaży każdego ebooka jest przekazywane na wsparcie lokalnych służb ratunkowych na Kazbeku.

>> ZAJRZYJ DO ŚRODKA <<

O autorce, czyli o mnie

Ewa Stachura

Ewa Stachura

Z wykształcenia jestem prawniczką i menadżerką, ale kilka lat temu postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę – zamieszkać na stałe w Gruzji i zawodowo organizować wyprawy górskie. Na Kazbek patrzę codziennie z okna, bo mieszkam w Kazbegi, wiosce u jego stóp.

 

Moje motto to: „życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”, a wyprawa górska dla mnie to nie tylko moment zdobycia szczytu, ale okazja do tego, aby zmierzyć się z własnymi słabościami i wspaniała lekcja braterstwa liny.

 

Uwielbiam kuchnię tajską, zieloną herbatę, Iron Maiden, powieści kryminalne i długie kąpiele w wannie. Podróże i góry to moja największa pasja. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, dlatego planuje odwiedzić wszystkie kraje i stanąć kiedyś na najwyższym szczycie świata.

Dołącz do newslettera dla

GÓRSKICH ŚWIRÓW

ikona

CHECKLISTA, w której znajdziesz wszystko to, co trzeba spakować na wyprawę na Kazbek!

ikona

INFORMACJE o prelekcjach o Kazbeku i innych górach Kaukazu, które prowadzę

ikona

100% WARTOŚCIOWYCH TREŚCI o Gruzji i górach Kaukazu

ikona

dodatkowe NIESPODZIANKI

.

Więcej o mojej agencji górskiej 

Mountain Freaks

MOUNTAIN TRAVEL & ADVENTURE AGENCY

>> WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW <<

linia

1 PAKIET

ebook kazbek

129.00 zł

natychmiastowa wysyłka

ikona

2 PAKIET

webinar kazbek

199.00 zł

natychmiastowa wysyłka
kilkanaście dat webinarium do wyboru

linia

>> WEBINARIUM <<

'Wszystko o Kazbeku'

to 3 godziny na żywo (ZOOM), podczas których opowiem Ci          
o tym jak wygląda wyprawa na Kazbek krok po kroku.

ikona
ikona
konsultacja w zakresie indywidualnych planów wypraw na Kazbek, sprzętu, ubrań itp.
ikona
ikona
informacje o tym jak zorganizować wyprawę zimową albo skiturową na Kazbek
ikona
ikona
informacje o tym jak wyprawę na Kazbek połączyć z wyprawą na Elbrus albo innymi trekkingami w Gruzji
ikona
pytania
rozwianie wszystkich wątpliwości i uzyskanie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wypraw na Kazbek

Kilkanaście dat do wyboru na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy.