Kup ebooka! - Ebooki o Kaukazie

Kup ebooka!

ebook kazbek

10 największych błędów
popełnianych podczas wypraw na KAZBEK

Strategia i logistyka wyprawy, która zakończy się sukcesem

Ewa Stachura

W Twojej głowie pojawił się pomysł wejścia na Kazbek? Super! To będzie przygoda Twojego życia! Pomysł jest, ale co dalej? Nie wiesz od czego zacząć? Masz tak dużo informacji, że trudno Ci wybrać te, którym można zaufać? To będzie pierwszy tak wysoki szczyt w Twojej górskiej karierze? Ostatni wypad w góry wysokie zakończył się dla Ciebie chorobą wysokościową? Odkładasz przygotowania na ostatnią chwilę licząc na to, że zdążysz? Chcesz mieć pewność, że Twoja wyprawa zakończy się sukcesem?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ebooku Ewy Stachury znajdziesz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, które pojawiają się podczas przygotowań do wyprawy na Kazbek, rady i wskazówki, które sprawią, że idealnie zaplanujesz strategię i logistykę swojej wyprawy na ten najpopularniejszy kaukaski pięciotysięcznik, opis całej trasy – od lotniska w Polsce po szczyt (i z powrotem!), a także analizę 10 najczęściej popełnianych błędów podczas wypraw na Mkinwarcweri*. Popełnienie każdego z tych błędów uniemożliwia zdobycie szczytu, a co gorsza – może spowodować utratę zdrowia lub nawet życia. Lepiej się uczyć na cudzych błędach, prawda? W tym ebooku autorka szczegółowo omawia KAŻDY element wyprawy na Kazbek, więc po jego lekturze będzie dla Ciebie jasne nie tylko to, co podczas wyprawy na Kazbek trzeba robić, ale również to, czego nigdy robić nie możesz. W bonusowym rozdziale znajdziesz rady od dziesięciu popularnych podróżniczek i podróżników, którzy wyprawę na Kazbek mają już za sobą. Poznasz patenty, które sprawiły, że zdobyli szczyt. Nie marnuj czasu na przetrząsanie internetu i segregowanie fake newsów, których w temacie Kaukazu jest tak wiele. Nasz ebook to KOMPENDIUM wiedzy o Kazbeku, które powstało na bazie wieloletniego doświadczenia oraz kilkuset zorganizowanych wypraw. Informacje w nim zawarte sprawdzą się zarówno podczas wyprawy zorganizowanej przez agencję górską lub biuro turystyczne, jak i podczas wyprawy indywidualnej. To wiedza, która oszczędzi Twój czas, nerwy i zagwarantuje SUKCES każdej wyprawie!

Ten ebook nie jest powieleniem informacji dostępnych w innych miejscach, a autorskim tekstem opartym na wieloletnim doświadczeniu autorki i know-how jej agencji górskiej, która jest najlepszą agencją górską w Gruzji. To nie kolejny przewodnik pisany przez kogoś, kto nigdy nie był w opisywanym miejscu czy „lanie wody” tylko po to, aby zapełnić kolejne strony. To przepis na udaną wyprawę i wiedza o Kazbeku, która pochodzi z samego źródła.

Ebook sprzedawany jest w formacie PDF.
Składa się z 164 stron, 17 ikonografik, 6 checklist, 83 zdjęć.

Ebook jest zabezpieczony znakiem wodnym. 

Tego ebooka możesz kupić także w pakiecie z webinarium „Wszystko o Kazbeku”, które poprowadzi autorka.

*Mkinwarcweri, czyli Lodowy Szczyt, to gruzińska nazwa Kazbeku.

mockup

KOLEJNY EBOOK
DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY JUŻ WKRÓTCE