Wysyłka i zwroty - Ebooki o Kaukazie

Wysyłka i zwroty

Uwaga: podaj nam właściwy adres e-mail!

Upewnijcie się, że w trakcie składania zamówienia w naszym sklepie, podajecie nam właściwy adres email. Jeśli w te pole wkradnie się literówka, albo podacie email, do którego nie macie dostępu, to nie otrzymacie naszego ebooka. Błędny e-mail uniemożliwi nam także sprawną komunikację dotyczącą całego procesu realizacji zamówienia. Czasami e-maile od nas wpadają do folderu SPAM. Warto zerknąć, czy nie znajdują się tam nasze powiadomienia i dodać domenę @ebookiokaukazie.pl do listy bezpiecznych kontaktów.

wysyłka ebooka

Najszybciej jak się da, czyli zaraz po zaksięgowaniu wpłaty należności za ebooka, otrzymacie od nas wiadomość e-mail z linkiem do pobrania ebooka w formacie PDF. To wszystko dzieje się automatycznie, więc nawet jeśli ebooka zamówicie w środku nocy, to nasz system wygeneruje wiadomość do Was. Jeżeli nie otrzymacie takiej wiadomości, to sprawdźcie folder SPAM w poczcie elektronicznej, a potem napiszcie do nas na: ewa@ebookiokaukazie.pl, a my sprawdzimy co poszło nie tak i ręcznie wygenerujemy wiadomość z linkiem do pobrania ebooka.

CZY MOŻNA WPŁACIĆ PIENIĄDZE ZA ebooki BEZPOŚREDNIO NA nasze KONTO?

Wpłaty przyjmujemy wyłącznie przez system szybkich płatności Przelewy24. Pozwala to w ekspresowym tempie opłacić zamówienie oraz przyśpieszyć proces wysyłki produktów. W ramach systemu można także zapłacić BLIKiem, kartą kredytową lub wybrać metodę tradycyjnego przelewu (otrzymacie wtedy numer konta bankowego do wpłaty). W taki sposób my płatności odnotowujemy w ciągu kilku sekund od ich zrealizowania, a Wy otrzymujecie zakupione produkty zaraz potem.

Faktury

Faktury przesyłamy wyłącznie w formie elektronicznej na wskazany przez Was adres e-mail, zaraz po opłaceniu złożonego u nas zamówienia, a najpóźniej w czasie przewidzianym ustawą o VAT. Gdyby z jakiejś przyczyny faktura nie dotarła to prosimy o sprawdzenie folderu SPAM w poczcie elektronicznej lub kontakt z nami na adres: ewa@ebookiokaukazie.pl. Nasze faktury są generowane automatycznie, ale jeśli coś pójdzie nie tak, to możemy je wystawić ręcznie.

Zwroty

Nasze produkty są produktami cyfrowymi, co oznacza, że kupującym nie przysługuje prawo ich zwrotu po zawarciu umowy sprzedaży, czyli po otrzymaniu od nas wiadomości e-mail z linkiem do ściągnięcia ebooka w formacie PDF.

Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (…)

13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.”

Pamiętajcie o tym!

WSZYSTKO O REKLAMACJACH

W przypadku wystąpienia wady zakupionego u nas produktu, macie prawo do reklamacji. Najlepsze źródło wiedzy o tym jak zgłosić reklamację to nasz Regulamin, który dostępny jest TUTAJ.

O prawach i obowiązkach konsumenta możecie poczytać także TUTAJ.

W sprawie reklamacji piszcie do nas na adres: ewa@ebookiokaukazie.pl.

Wysyłka